Sticker 2 Sticker 3 Sticker 4 Sticker 5 Sticker 6 Sticker 7

KENDİNİ CAPS’LERLE İFADE ET

Bazen her yazdığın net anlaşılmayabilir. BiP’in birbirinden farklı çıkartmaları ve caps’leri bu yüzden var. Duygularını, düşüncelerini ya da şakalarını bu caps’lerle kolayca anlatabilirsin.

CANLI CANLI TAKİP ET

“Ha geldi ha gelecek” diye beklediğin arkadaşın, bir süre daha gelmeyebilir. Bu yüzden arkadaşını Takip Et özelliğiyle BiP’ten takip edebilir, lokasyonunu canlı görebilirsin.

Map Image Map Image Map Image
Map Image
Selin, akşam nerede toplanıyoruz? 12:25
Lokasyon gönderiliyor. 12:25
Yaa ne yazdın, göremedim ki ben :) 12:25
Gelmek istiyorsan hızlı olacaksın ;) 12:25

MESAJININ KAYBOLMASINI İSTİYORSAN MESAJIN KAYBOLUR

Ben mesajımın sadece 5 saniye okunmasını, sonra sonsuza dek kaybolmasını istiyorum diyebilirsin. BiP’te istediğin zaman istediğin sürede Kaybolan Mesaj gönderme var.

ÇOK KALİTELİ GRUP GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME

Bazen patronun Pendik’te, müşterin Beylikdüzü’nde olabilir. Bu tür durumlarda BiP'ten 6 kişiye kadar, kaliteli Grup Görüntülü Görüşme yaparak, hızlı bir toplantıyla işini halledebilirsin.

Biply 1 Biply 1 Biply 2 Biply 3 Biply 5 Biply 6
Selin
Merve

LAFI İSTEDİĞİN KADAR UZAT

BiP’ten GSM numaralarını arayabilirsin. GSM numaralarından da BiP’i arayabilirsin. İki şekilde de hiçbir ücret ödemez, doya doya konuşursun.

HER ŞEYİ KEŞFET

BiP Keşfet’teki iş, teknoloji, spor, magazin ve daha birçok kanaldan istediğin her şeyi takip eder, öğrenir, aklına gelen her şeyi hatta aklına gelmeyen her şeyi keşfedebilirsin.

Iddaa Tv8 Coca Cola Explore-bip Burger King Starbucks Nike Starbucks